.main-wrap

Értékesítési Tanácsadó

Partnerünk Közép-Európa egyik legnagyobb napelemek forgalmazásával és napelemes rendszerek kivitelezésével foglalkozó cége.

Országosan keresünk Értékesítési Tanácsadó munkatársakat szerződéses jogviszonnyal.

Részmunkaidőben is végezhető.

Mire számíthatsz?

  • folyamatos, hosszú távú munkalehetőségre
    • mi adjuk az érdeklődőket, neked csak kezelni kell őket
  • kötetlen időbeosztásra
    • munka van bőven, de az idődet te osztod be
  • teljesítmény szerinti, kiemelkedő jövedelemre
    • jutalék alapú, felső határ nincs (átlag 500e Ft, kiemelkedő teljesítmény esetén 1M Ft)
  • folyamatos képzésekre
    • nagy hangsúlyt fektetünk az oktatásokra, képzésekre, mert csak így tudunk hosszú távon komoly eredményeket elérni
  • pozitív, nyitott szemléletű cégkultúrára
    • az új ötletekre mindig nyitottak vagyunk és szívesen meghallgatjuk őket

Mik lesznek a feladataid?

  • bejövő leadek feldolgozása, szerződéskötés
    • mi adjuk az érdeklődőket, neked telefonon és személyesen kell felkeresned őket
  • CRM rendszer használata

    • éppen annyit kell adminisztrálnod, amivel a leghatékonyabban tudsz dolgozni, a legtöbb feladatot automatizáljuk, így levesszük a terhet a válladról
  • együttműködés a társosztályokkal
    • nem kell mindent egyedül megoldanod, számíthatsz a segítségre
  • heti/havi jelentések az értékesítési vezető számára
    • azon dolgozunk, hogy napról-napra jobb legyél, ezért keressük azokat a pontokat, ahol javítani tudunk a hatékonyságon

  • érezd jól magad! 🙂
    • fontosnak tartjuk a munka/magánélet egyensúlyát, valamint olyan támogató légkört teremtünk, amiben jól érzed magad

Mikor jelentkezz?

  • érted és alkalmazod az értékesítés fortélyait
    • van már tapasztalatod lehetőleg műszaki értékesítés terén
  • szeretsz folyamatosan úton lenni, aktív személyiség vagy

    • mindennaposak az utazások és az új kihívások
  • van B kategóriás jogosítványod és rendelkezel autóval
    • munkád során erre szükséged lesz

Előnyben vagy, ha..

  • rendelkezel villamossági ismeretekkel
  • beszélsz idegen nyelven
  • van felsőfokú végzettséged

error: Content is protected !!